Binance Chain önümüzdeki aylarda hazır olacak

İşlem hacmi ile dünyanın en büyük kripto para değişim borsası olan Binance, 4 Aralık’ta attığı tweette, ilerleyen aylarda kendi Blockchain’i olan “Binance Chain”i piyasaya süreceğini açıkladı.

Binance destekli yeni Blockchain, şirketin tweette belirttiği gibi yeni kripto paralar ve ICO’lar oluşturmak için bir temel sağlamayı amaçlamaktadır. Şirketten atılan tweet şu şekildedir:

“Binance Blockchain’in benimsenmesi ve endüstrinin ilerlemesine yardımcı olacak pek çok şey yapmak için çabalıyor. Milyonlarca projenin kolayca token üretebileceği Binance Chain’inin önümüzdeki aylarda hazır olacak.”

Forbes’un haberine göre Binance, Forbes Asia tarafından düzenlenen Singapur’daki özel bir etkinlikte planlarını açıkladı. “The Decrypting Blockchain for Business” etkinliğinde konuşan Binance CEO’su Changpeng Zhao, planlarının kripto paraların küresel ölçekte benimsenmesini artırmak olduğunu belirtti.

Son haberleri Twitter’dan açıklayan Forbes’in yazarı Michael del Castillo, milyonlarca jeton ve binlerce Blockchain’in olacağını umduğunu belirtti.

8 Kasım’da Zhao, son yıllardaki kripto para değişimleri hacminde % 50’lik kayba ve bu yılki kripto pazarlarındaki kayda değer düşüşe rağmen Binance’in hala çok istikrarlı olduğunu ifade etti. Binance CEO’su, Binance’in Ocak 2018’deki işlem hacminin sadece yüzde 10’una sahip olduğunu belirtti. Ancak işlem hacimlerin hala iki veya üç yıl öncesine göre daha yüksek olduğunu ve Binance’in hala karlı olduğunu belirtti.

, , ,

Bir Cevap Yazın