Binance Singapore Piyasaya Sürüldü

TechCrunch, 23 Nisan’da sınırlı özelliklere rağmen, beklentilerin ardından Singapur’da yeni bir şifreleme para birimi değişimi başlattı. Platformun kullanıcıları yalnızca Singapur doları (SGD) kullanarak Bitcoin (BTC) satın alabiliyor. Binance Singapore web sitesi, hizmetin Singapurlu düzenleyiciler tarafından onaylanan bir şifreleme cüzdanı önerdiğini iddia eden yerel bir ödeme servisi olan Xfers ile birlikte teklif edildiğini gösteriyor.

Binance Singapore İle Nasıl İşlem Yapabilirsiniz?

Potansiyel kullanıcıların zihinlerin de oluşan alt başlık olarak kullandığımız bu sorunun cevabını platform yetkilileri üç madde ile kendi lisanlarıyla özetledi.

  1. Binance Singapore ile bir hesap oluşturmak,
  2. Xfers hesaplarını birbirine bağlamak,
  3. Bitcoin’leri diledikleri gibi satın alıp satmaya başlamak.

İşte Binance ile işlem yapmak isteyen bütün kullanıcıların atması gereken ilk adımları bu kadar basite indirgenmiş durumda. Yapılan çalışmaların hemen hemen hepsinde kullanıcının memnun olması, kolay bir şekil de işlem yapabilmesi platform tarafından istenildiği anlayabiliyoruz.

TechCrunch sözcülerinden bir yetkili Binance Singapore hakkında yapılan etkinlikte

Binance Singapore, birinci sınıf blok zinciri teknolojisini Singapur’a getirme konusunda bir hayli heyecanlıdır aynı zamanda Binance’in birinci sınıf güvenlik ve güvenlik önlemlerini dünyaya göstermeyi dört gözle bekliyoruz. BTC / SGD, Binance Singapore’in bu etkinlikle beraber sunduğu ilk çift ve yönetmeliklerin izin verdiği ölçüde daha fazla çift olabilir. ” diyerek bilgilendirici ve takipçilerini memnun edebilecek seviyede açıklamasını yaptı.

Geçtiğimiz Eylül ayında, hizmete yönelik özel beta testinin başlamak üzere olduğunu açıklayan ekip Binance Singapore için bu ay bir noktada açmayı planladıklarını söylediler fakat fiyattan kriptoya değişim hizmeti hakkında daha fazla detay verilmedi.

Binance Singapore İçin Yatırımlar Başladı

Singapur merkezli ve devlete ait bir yatırım şirketi olan Temasek Holdings’in bir iştiraki olan Vertex Ventures, geçtiğimiz ekim ayında ülkeye genişlemesini sağlamak için Binance’e yatırım yaptığını duyurdu. CoinMarketCap’e göre, Binance işlem hacmiyle dünyanın en büyük ikinci kripto borsası.

Binance DEX işlemlerinin henüz halka açılmış olmamasına rağmen iki aylık süre boyunca yapılan simüle edilmiş bir işlem ortamında 8,5 milyon işlem gerçekleştirdiği bildirildi.

, , , ,

Berkay Ağlar Hakkında

View all posts by Berkay Ağlar →

Bir Cevap Yazın