Hakkımızda

Koin Kafası

En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri

Vizyonumuz

2018  Kasım ayında yayın hayatına başlayan Koin Kafası, Blokchain Teknolojisi, Bitcoin ve Kripto Para sektörü hakkında en güncel haberleri, analizleri, sponsorlu makaleleri, röportajları ve basın açıklamalarını okurlarıyla buluşturmaktadır. Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto paraları, Blockchain teknolojileri alanında Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri inceleyerek analiz eder ve bilgi verir.

Misyonumuz

Türkiyede Kripto Para Sektörüne yön veren, Bitcoin, Blockchain ve kripto para meraklılarına en güncel haberleri ilk ulaştıran bir haber sitesi olmak. Ülkemizde sektörün daha bilinçli oluşmasını ve yayılmasını sağlamak. 2009 yılında Bitcoin ile birlikte oluşan Kripto Para Sektörü hakkında gerek tüm dünyadaki gelişmeler, gerekse ülkemizdeki gelişmeleri takip etmek ve okurlarımızla buluşturmaktır.

  • Dünya’da gelişen tüm olayları takip etmek ve okurlara bunları anında ulaştırmak.
  • Türkiye’de Kripto para sektörü ile ilgilenenleri tek çatı altında toplamak, fikir alışverişinde bulunmak.
  • Her geçen gün gelişen ve değişen talepler doğrultusunda alanında uzman kadro ile Türkiye’ye Kripto para bilincini kazandırmak.
  • Bu sektörde merak edilen tüm sorulara cevap vererek, tarafsız incelemeler ve araştırmalar doğrultusunda yatırımcıları yönlendiren bir lider olmak.
  • Kripto para birimi sektörünün Türkiye’de şekillenmesini ve doğru anlaşılmasını sağlamak.
  • Kripto paraların Türkiye’de kullanılabilirliğini ve ödeme aracı olabilirliğini göstererek gerçek yatırımcılara ulaşmak.
  • Yatırımcılar tarafından bu sektörün çığır açacak yeniliklerde rol almasına katkıda bulunmak.

The Bible and the design ought to be right to stop the readers

It might help if the person may provide an explanation of how the essay came to be as well as the errors that were produced inside.

from getting bored.