İşlem Fikirleri, Multichartlar ve Canlı Widgetlar – SimpleFX Yepyeni Özelliklerini Düşük Spreadler ile Sunuyor

Dünya çapında 200.000’den fazla aktif traderı ile hızla büyüyen broker, yeni nesil mobil yatırımcıların uygulaması olmayı hedefliyor. SimpleFX, ödül sahibi Webtrader’ına üç yeni çığır açıcı özellik ekledi ve bu gelişmeleri “March Madness” kampanyasıyla kutluyor. Kullanıcılar bu kampanya ile Mart ayı boyunca yüzde 20 spread iadesi ile 500 dolar kazanabilirler.

SimpleFX’in bu yeni özellikleri, gitgide büyüyen kullanıcı topluluğunun ihtiyaçları doğrultusunda hazırlandı. Brokerın sunduğu araçlar ile uzman traderlar acemilere yol gösterebilecek. Böylelikle hem onların takdirini hem de yüzde 25’e varan gelir paylaşımını elde edebilecekler.

SimpleFX İşlem Fikirleri ile Topluluğun Gücüne Güç Katın

İşlem Fikirleri, kullanıcıların kripto para birimleri, hisse senedi veya forex trendleri hakkındaki görüşlerini paylaşmalarına, yeni başlayanlara tüyolar vermelerine, topluluğa nam salmalarına ve Unilink.io ortaklık programı aracılığıyla yaşam boyu gelir payı kazanmalarına olanak tanıyan bir sosyal trading özelliğidir.

SimpleFX kullanıcıları, tablo analizlerinin ekran alıntısını alarak, görüşlerini ekleyerek ve uygulama içinde, sosyal medyada ya da farklı kanallarda paylaşarak sadece birkaç tık ile İşlem Fikirlerini oluşturabilirler. Her işlem fikri, sahibinin referans linkini taşır ve üzerinden kayıt olan kullanıcıların yapacağı tradelerden, işlem fikri sahibinin pay almasına olanak verir.

Kullanıcı topluluğu ile etkileşime geçmek kolay iş değildir. SimpleFX’e ücretsiz kayıt olmak ve minimum depozito olmadan işlem yaparak takipçi sahibi olmak gayet kolay olsa da, onlara nasıl işlem yapabileceklerini ve kazançlı emirler açabileceklerini öğretmek biraz daha çetin bir iştir.

Tecrübeli traderlar takipçilerinin kendilerine gelir sağlayacak kazançlı ve başarılı işlemler yapmalarını elbette isterler. İşlem fikirleri bu sorunu çözerek kullanıcıların doğrudan talimat verebilmelerini ve ipucu paylaşabilmelerini sağlıyor. Böylelikle yeni kullanıcılar, güzel tavsiyeler sağlayan bu profilleri takip edebilirler.

Yayıncılar, Blogcular ve Influencerlar İçin Ücretsiz Kaliteli İçerikler

SimpleFX Canlı Fiyatlar ve Widget’lar ise “March Madness” kampanyasıyla tanıtılan diğer araçlardan. Yayıncılar, blogcular ve influencerlar, yalnızca birkaç tıklamayla benzersiz içerikler oluşturabilirler.

SimpleFX beş Widget yayına geçirdi – Market Overview (Piyasa Genel Bakış),  Live Quotes (Canlı Fiyatlar), Live Quotes Bar (Canlı Fiyat Çubuğu), Intraday Chart (Gün İçi Grafiği) ve Currency Converter (Döviz Kurları). Hepsi tamamen özelleştirilebilir şekildedir. Yayınlamak isteyenler, sitelerinin içeriği ile eşleşecek şekilde semboller seçebilir ve temasına göre de widgetların boyunu ve stilini ayarlayabilirler.

Yeni trader, bir Widget’a tıklayarak kayıt olduğunda hesabı Widget’ı yayınlayanın Unilink.io profiline bağlı olacak ve Widget sahibi, yönlendirdiği kullanıcının işlem spreadlerinden yüzde 25’e kadar pay elde edebilecek.

Hem Widget’lar, hem de İşlem Fikirleri, Unilink.io Ortaklık Panelinde mevcuttur.

Çoklu İşlem Yapmanızı Kolaylaştıran Özellik Sizlerle

SimpleFX WebTrader’ı her ekrana ve içeriğe uygun multiplatformlu bir araç olarak sürdürmeyi amaçlayan broker, masaüstü ve dizüstü bilgisayar kullanıcılarının deneyimini de geliştirmek adına Multichart yeniliğini sunuyor.

Multichart özelliği, uygulamanın ana penceresini ikiye, üçe, dörde, hatta altıya kadar bölümlere ayırmanızı sağlıyor ve hepsini istediğiniz şekilde farklı bir sembol, zaman aralığı veya tablo biçimine ayarlamanıza olanak veriyor.

SimpleFX’i Dene

Eğer siz de 1:500 kaldıraç sunan, hızlı ve güvenilir bir yatırım uygulaması arıyorsanız, “March Madness” kampanyası ile SimpleFX.com’u denemenizin tam zamanı. Hemen işlem yapmaya başlayın ve yüzde 20 düşük spreadden yararlanın. Kampanyanın şart ve koşullarına buradan detaylı ulaşabilirsiniz.


, , ,

Fatih Coşar Hakkında

View all posts by Fatih Coşar →

Bir Cevap Yazın