Polkadot, Yeni ICO Hamlesi İle 60 Milyon Dolar Daha Toplamak İstiyor!

Wall Street Journal (WSJ) tarafından yapılan bir habere göre, kripto para girişim şirketi Polkadot (DOT), ICO oranını 60 milyon dolara kadar yükseltmeyi hedefliyor.

WSJ, Polkadot’un token satışının başarılı olması halinde, dolaşımdaki tüm tokenlerin muhtemel olarak 1.2 milyar dolara kadar gelebileceğinin altını çizdi.

İsveç kuruluşu Web3 Foundation and Parity Technologies’in geliştirdiği Polkadot, Blockchain’lerde birlikte çalışabilirlik konusundaki oluşan problemleri çözmeyi hedefliyor. Bu teknoloji, farklı Blockchain’ler arasındaki uygunluk seviyesini artırmak üzere tasarlandı.

Web3 Foundation direktörü ve Polychain Capital’in ortaklarından biri olan Ryan Zurrer, Polkadot’un teknolojisinin 2019’un üçüncü çeyreğinde piyasaya sunulmak üzere gerekli çalışmaların yapıldığını söyledi.

Polkadot, Ekim 2017’deki ilk token satışında 144 milyon dolarlık bir artış yakalamıştı.

Aralık ayında, kripto para girişim firması Tenx, ERC20 tokenlerinin Lightning Network’ü kullanarak Bitcoin’e çevrilmesinin kullanımı üzerine bir uygulama yapmıştı. Hindistan Bankacılık Teknolojisi Geliştirme ve Araştırma Enstitüsü ise bankacılık sisteminde Blockchain uygulamasına dair bir taslak oluşturmuştu. Buna göre, birlikte çalışabilir Blockchain’ler kurulacak ve endüstride söz sahibi kişi, kurum ve kuruluşlar bu alanda birlikte çalışabilecek.

,

Bir Cevap Yazın