Samsung SDS Enterprise Blockchain Platformunun Yeni Sürümünü Sunuyor

Uluslararası teknoloji devi Samsung Group’un BT iştiraki olan Samsung SDS, 24 Nisan tarihli bir basın açıklamasına göre, Nexledger Universal adlı kurumsal Blockchain platformunun yeni bir versiyonunu yayınladı. Nexledger Universal, Ethereum, Hyperledger Fabric ve firmanın kendi Nexledger Consensus Algoritması gibi farklı blokajlara uygulanabilen bir uygulama programlama arayüzü sunar. Basın açıklamasına göre, kullanıcılar kimlik doğrulama, ödeme çözümü ve orijinalliğin kanıtı için uygulamalar geliştirebilirler.

Nexledger Universal şu ​​anda Microsoft’un Azure pazarında bulunmaktadır. Samsung SDS’deki Blockchain Center’ın genel başkan yardımcısı Jeanie Hong şunları söyledi:

“Nexledger Universal’ı diğer bulut pazarlarına kaydederek bulut tabanlı blockchain platformumuzu genişletmeyi planlıyoruz.”

Mart ayında, Samsung SDS başkanı ve CEO’su Hong Yuan Zhen Blockchain’in imalat endüstrisinde verimliliği artırabileceğini söyledi.

“Tüm tedarik zinciri yönetimi sürecinde iletişim çok önemlidir, verilerin toplanması gerekir ve blockchain ve AI aracılığıyla, bilgileri daha iyi paylaşabilmemiz için süreçleri iyileştirebilir ve güveni artırabiliriz;

Samsung SDS Yeni Araç Geliştiriyor.

Şubat ayında, Samsung SDS, Blockchain işlemlerini hızlandırmak için bir araç geliştirdiğini duyurdu. Firma, Nexledger Accelerator’ı San Francisco’daki IBM Think 2019 konferansında sundu. Teknoloji çoktan Hyperledger Fabric üzerinde test yaptı.

, ,

Berkay Ağlar Hakkında

View all posts by Berkay Ağlar →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir