STO Mücadelesi – STO’ların ve Yatırımcıların Tanışma Yeri

Malta AI ve Blockchain Summit (AIBC) 2019 yılında yapılacak yıldızlar şovunu duyurdu. Yapılacak olan bu zirve, en az 2018 yılı Kasım ayında yapılan zirve kadar başarılı olması ön görülüyor. Malta kıyılarında yapılan Kasım ayındaki zirveye, W. Scott Stornetta, John McAfee, the Winklevoss Twins ve Sophia the Robot zorlu ayı piyasaları zamanına rağmen getirilmişlerdi. AIBC ise kendi yapacağı Mayıs ayı zirvesi nedeniyle önümüzdeki STO mücadelesini duyurmuyor.

STO Mücadelesi’nin açılış baskısı, en umut verici kripto para ve Blockchain projelerinden 15’ini, sahnede canlı bir şekilde sunacak. Sonraki oturum jüri üyeleri, yatırımcılar ve seyircilerden gelen soru-cevaplar aşaması ile devam edecek. Yargılama sonuçları, iş modeline ve ölçeklendirilebilirliğine önem verilerek, şirketin “White Paper”ına (Beyaz Kağıt) güvenilirliğine ve yatırım yeteneğine dayalı olacaktır.

Başarılı olan adaylar, Malta’daki premium olarak networking oluşturma etkinliklerine VIP olarak davetli olacak ve zirveye 5 adet ücretsiz bilet hediyesinden faydalanabilecekler.

Kazananlar, Malta Al ve Blockchain Zirvesi’nin; video, eposta haber bültenleri, web sitesi ve dergiler dahil olmak üzere medya platformlarındaki PR hizmetlerinden faydalanacak. AIBC ayrıca kazanan şirketten 25.000 euro değerinde token alacak.

Başvurular Nisan sonunda kapatılacaktır, halen açık olan 8 tane sponsorluk alanı mevcut. Marka isimlerini ve logolarını bu alanlara yerleştirmek isteyen şirketler yerlerini korumak adına ellerini çabuk tutmaları gerekmektedir.

STO Savaşı, STO’larda uzmanlaşmış, Almanya merkezli bir şirket olan önde gelen yasal danışmanlık şirketi “CLLB Rechtsanwälte ParmbB” tarafından desteklenmektedir.

Nasıl katılabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi için, lütfen [email protected] adresinden Denis Dzyubenko ile iletişime geçin.

 

Facebook: @MaltaBlockchainSummit

Twitter: @BlockchainMT

Instagram: @maltablockchainsummit

LinkedIn: @Malta AI & Blockchain Summit

Telegram: https://t.me/maltablockchainsummit

Hashtags: #AIBCsummit #BlockchainIsland

, , , , ,

Bir Cevap Yazın